Zawody kartingowe WSB-NLU na torze Power-Max Racing

Zawody na torze kartingowym odbędą się: 16 stycznia (środa)
Godzina: 19:00
Miejsce: Tor kartingowy przy ul. Jana Pawła 38

Koszt: 30zł

Za I,IIi III miejsce będą darmowe karnety na przejazd w dowolnym terminie. Dodatkowo w dniu zawodów przewidziane zostały dodatkowe nagrody!
Do środy (16 stycznia) należy zapłacić zaliczkę -> 10 zł <- w biurze Rady Uczelnianej B/003 lub komuś z członków RU.

Zasady: Dana liczba osób np.30 jedzie czasówki, następnie w grupach 5-osobowych jadą finały.
Finał A jadą osoby które uzyskały najlepsze czasy i one rywalizują o miejsca od 1-5, nastepne osoby w kolejnym finale o miejsca od 6-10 itd... Najlepsza wiadomość jest taka, że nikt nie odpada z racji najgorszego czasu tak jak zeszłym razem także każdy będzię mógł sobie poszaleć!!!

Zapraszamy Rada Uczelniana

We are inviting all of you for a competition racing!

When: 16th January (Wednesday) at 7 p.m.
Where: Racing Track ul. Jana Pawła 38
Total cost: 30 zł

Enrollment: until Wednesday (16th January) during any break in the University Council Office (B003).
You need to pay pre-payment: 10 zł

Rules:
A number of people going for example.30 time trial, then in groups of 5-passenger ride finals.
A Final going person who obtained the best of times, and they compete for space on the 1-5, the next person in another final for places from 6-10, etc. .. The best news is that no one drops out because the worst time as the last time anyone will be able to revel in itself!

Enjoy The University Council!