Impreza z okazji Dnia Kobiet / Woman's Day Party!

CO: impreza z okazji Dnia Kobiet!
GDZIE: klub VELVET (obok PKS)
KIEDY: 11 marca 2010 (czwartek), godz. 20.30

Rada Uczelniana WSB-NLU zaprasza serdecznie na imprezę z okazji dnia kobiet w dniu 11 Marca w klubie Velvet. Przygotowaliśmy dla Was mega imprezę w czarnych i klubowych klimatach, ponadto dla wszystkich osób które zjawią się w klubie przed godziną 22 dwa piwa lub dwa drinki do wyboru gratis!

Dodatkowo do klubu zawiozą Was całkowicie za darmo specjalnie zorganizowane na ten dzien taxi z sieci 19191.
Taksówki czekać będą przed akademikiem na ul. Jana Pawła II od godziny 20 do 23. Impreza startuje o 20:30, wstęp studenci 5 zl, reszta świata 10 (w cenie wstepu dwa piwa lub dwa drinki do wyboru gratis). Panie do 22 wstep wolny!

WHAT: Women's Day party!
WHERE: VELVET club
WHEN: 11th March 2010 (Thursday), 8:30 pm

WSB-NLU Student's Council invites for the traditional Women's Day Party on 11 March at the VELVET Club. If you arrive before 10pm you get 2 beers or 2 drinks for free!

Free taxis will be waiting for you at the Jana Pawla II dorm between 8 and 11 pm.

Party starts at 8.30 pm. Entry is 5zl with student ID, 10 without. Ladies get in for free before 10!

Dzień Kobiet w WSB-NLU