Zbiórka zabawek i słodyczy dla dzieci przez SCW

Bardzo cieszymy się, że studenci zrozumieli ideę i podzielili się z dziciakami! Jesteśmy w Was dumni (;

Po zakończonej akcji przedstawiciel Studenckiego Centrum Wolontariatu zamieścił komunikat:

"Dziś zakończyła się w naszej uczelni akcja charytatywna organizowana przez Studenckie Centrum Wolontariatu WSB-NLU.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w przygotowanie całego przedsięwzięcia, dziękuję pomysłodawcom akcji oraz wszystkim, którzy podzielili się słodyczami, maskotkami i innymi prezentami z dziećmi. Podziękowania także dla pracowników uczelni oraz kawiarni szkolnych za życzliwość i wsparcie organizacyjne.

Pełne kosze, które rozmieściliśmy w różnych punktach to kolejny dowód na to, że studenci WSB-NLU mają otwartce serca, są ofiarni i nieobojętni na los tych, którym w życiu wiedzie się nieco gorzej.

Już teraz w imieniu swoim i wszystkich tworzących SCW zapraszam do udziału w innych naszych inicjatywach oraz do współpracy z nami.

Jeszcze raz dziękuję i załączam życzenia wszystkiego co dobre na czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Michał Machowski"