Wyjazd do Muszyny: Niezapomniana, dwudniowa impreza!

Tam gdzie owce pasą się na halach, my zamierzamy zorganizować nie mniejszy wypas dla Was.

Zapraszamy Wszystkich serdecznie na wielką, dwudniową imprezę do Muszyny, która odbędzie się 09-10 maja. Impreza ta będzie idealnym rozpoczęciem zakończenia roku akademickiego w wypasionych górskich klimatach. Będziecie tam mieli okazje pooddychać świeżym, a czasem i nie nieświeżym powietrzem. ;)

Zabawa rozpocznie się w wesołym autobusie, który odjedzie z parkingu przed budynkiem A o godzinie 10:00. Zostaniemy wywiezieni w górskie rejony, gdzie będziemy rozkoszować się swojskimi urokami wsi- krówkami, owieczkami i końskimi kupeczkami :D

11:00 rozpakowujemy manatki i szykujemy się do pierwszych zawodów.

12:00 pokazujemy nasze talenty w ekscytującym turnieju siatkówki (wpisowe od drużyny sześcioosobowej -10 zł)

Po turnieju zapraszamy o godzinie 15:00 na pyszny obiad, dzięki któremu nabierzemy sił na kolejne ekscytujące zawody - bilard o godzinie 16:00 i turniej PIWNY o godzinie 18:00, który z pewnością przyciągnie największych i najwytrwalszych smakoszy piwa.

Po wyczerpujących rozgrywkach pozwolimy Wam odpocząć, aby o godzinie 20:00 rozpocząć szaloną noc pełną wrażeń podczas Wielkiego Grillowania. Biesiadę umili Wam ludowa muzyka oraz góralskie przysmaki (ogórki, oscypki, kiełbaski, szwedzki stół). Aby podgrzać atmosferę i umilić czas, każdy dostanie grzańca, który przyprawi Wam czerwoniutkich rumieńców. Po wypasionej wyżerce czeka Was szaleństwo do rana i integracja, która będzie ‘procentować’ na nowe znajomości.

Po nocnych harcach, pełni energii rozpoczniemy dzień od pysznego śniadania o godzinie 10:00. W samo południe staniemy na polu walki z wykładowcami i pracownikami szkoły, gdzie stoczymy walkę w turnieju paintballa. Dla osób wrażliwych i ceniących łono natury, kochających spokój i hasanie po łąkach proponujemy jazdę na konikach.

Ze łzami w oczach i rozpaczy w sercach, o godzinie 15:00 żegnamy nasze krówki, owieczki i końskie kupeczki i z Panem autobusiarzem wracamy do Nowego Sącza. Dla wytrwałych i chętnych, którzy będą czuli niedosyt, proponujemy zabawę na mieście…

Koszt imprezy- 85 zł (paintball i jazda konikami we własnym zakresie)

Więcej informacji dotyczących posiłków, regulaminu turniejów już wkrótce..

Zapisy w Radzie Uczelnianej bądź na stronie Samorządu już od teraz.
Spieszcie się! Zostało niewiele czasu!

Zapraszamy,
Rada Uczelniana

*Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia. Każdy może się ubezpieczyć we własnym zakresie.*