HALLOWEEN 2009 - Impreza Charytatywna

CO: Halloween - Impreza charytatywna
GDZIE: Klub LEVEL
KIEDY: 29 października 2009 (czwartek), godz. 20.00
DLACZEGO: Bawimy się i zbieramy pieniądze na szczytny cel.
HAPPY HOURS: 21.00 - 23.00
AUTOBUSY: Spod akademików przy Pięknej i Jana Pawła II - o 21 i 22.  Powrót o godzinie 3:00
PRZEBRANIA: Obowiązkowe!!!

Przed Wami kolejna upiorna noc spędza wśród potwornych znajomych. Już w czwartek, 29 października, spotykamy się w Klubie Level, aby świętować godziny straszydeł, żywych trupów i Baby Jagi. Tym razem czwartkowa impreza przyniesie coś więcej niż poranny ból głowy.

W związku z akcją "STUDENCI W WALCE PRZECIW BIAŁACZCE" (W Nowym Sączu akcję koordynują Tomasz Oćwieja i Ludomir Sznajder) zbieramy fundusze, które przekażemy Fundacji DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych). Zebrane przez Nas pieniądze pokryją koszty przebadania dawcy szpiku - to jak liczna grupa zostanie przebadana ZALEŻY OD WAS.

Już od poniedziałku, 26 października, dostępne będą w biurze Rady Uczelnianej wejściówki stanowiące jednocześnie kupon konkursowy. Udział w konkursie jest obowiązkowy, a koszt kuponu to równowartość jednego drinka, czyli zaledwie 10 zł. Kupony na konkurs będzie można nabyć również przy wejściu na imprezę.

WHAT: Halloween - charity party
WHERE: LEVEL
WHEN: 29th October 2009 (Thursday), 8 pm
WHY: To have fun and collect money for a good purpose.
HAPPY HOURS: 9 pm - 11 pm
BUSES: From dormitories on Piękna and Jana Pawła II street - 9 and 10 pm, from club - 3 am

Another horrifying night with your friends is coming. On Thursday, 29th October, we'll meet in Level Club to have an incredible time during the night of ghosts, zombies and monsters. But after that night you'll get something more than morning headache.

Due to a charity campaign "Students fight with leukemia" we'll collect money which will help a DKMS foundation to examine donors. How many people will be examined depends on you.

From Monday, 26th of October, you will be able to buy lottery tickets which allow you to take part in the party. Cost of the ticket is the same as cost of a drink which is only 10 zł. Tickets will be also available on the entrance to the Level Club. Every ticket wins!