Wigilia szkolna i kiermasz

„Niech w ten czas będzie nam, cudownie jak w niebie. Niech uciekną smutki i radość zagości, Anioł niech odgania wszelkie przeciwności.”

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University do udziału w, tradycyjnym już, spotkaniu Wigilijnym, które odbędzie się 9 grudnia o godzinie 17.30, w holu C. Ten wspólnie spędzony czas będzie nie tylko okazją by spróbować wyśmienitych wigilijnych specjałów przygotowanych przez obsługę „Indeksu”ale przede wszystkim będzie to doskonały moment by przełamać opłatek i złożyć życzenia tym, którzy nie usiądą z nami przy światecznym stole.

Ponadto w ciągu dnia będzie można kupić ozdoby świąteczne, wykonane przez dzieci z Domu Dziecka w Nowym Sączu.

RU

“One of the real joys of the holiday season is the opportunity to say thank you for being a part of our lives and to wish you the very best for the new year.”

We are honored to invite all workers and students of Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University to take part in traditional Christmas dinner, which will take place on 9th of December at 5.30 pm, in hall of building C. This time will be not only an opportunity to try polish Christmas dishes but also to wish very best to your friends who won’t be by your side during Christmas.

Students Council