Konferencja: Potęga informatyki

Potęga Informatyki to widowisko w którym świat realny połączy się z wirtualnym. Na oczach widzów informatyka zdominuje rzeczywistość. Każdy uczestnik wydarzenia stanie się częścią wirtualnego świata, jego integralnym elementem. Przy pomocy doskonalej muzyki, filmów i efektów świetlnych prelegenci odkrywać będą możliwości nowych narzędzi informatycznych oraz pokażą ciekawe sztuczki informatyczne - a wszystko dlatego, żeby uczestnik poczuł Potęgę Informatyki.
Uczestnictwo w widowisku będzie bezpłatne.

Organizatorzy zapraszają wszystkich studentów i uczniów szkół średnich.
Termin widowiska: 8 grudnia 2009 (wtorek) - rejestracja uczestników rozpocznie się 16 listopada 2009.
Start: 9:00
Miejsce: Kampus Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University, Nowy Sącz, ul. Zielona 27, sala C010

Widowisko Potęga Informatyki, to:
-  Wystąpienia o osiągnięciach informatyki:
- Nowoczesne techniki programowania
- Ekspresowe tworzenie zaawansowanych programów przy duchowym   wsparciu WIELKIEGO INFORMATYKA
- Niewinne programowanie w rytmie muzyki disco
- Rzeczywistość rozszerzona, czyli jak zaczarować markerem ekran komputera
- Efekty specjalne w grach komputerowych
- Konstrukcja Multitouchpada (z solówką na żywo)
-  Sterowanie zwinnym robotem - MS Robotics Developer Studio
- Doskonała muzyka i filmy